Doskonałe na każdą porę roku

Elewacje i ogrodzenia

Deski elewacyjne Ultrashield Naturale oraz kompozytowe deski elewacyjne składają się z mieszanki: 60% mączki drzewnej oraz 30% polimerów HDPE. Dzięki takim proporcjom zawartości drewna w materiale, deski elewacyjne mają powierzchnię oraz strukturę przypominającą w dotyku naturalne drewno. Polimery wchodzące w skład mieszanki odpowiadają natomiast za odporność na warunki atmosferyczne, trwałość oraz kolor.

Generalną i najważniejszą różnicą pomiędzy deskami kompozytowymi a tradycyjnym drewnem jest fakt, że deski kompozytowe oraz deski elewacyjne zawsze są takie same tzn. pomiędzy poszczególnymi sztukami, nie ma różnic jak, to jest w przypadku drewna tradycyjnego, gdzie występują dodatkowe sęki oraz brak jest jednolitego koloru. Stąd też deski elewacyjne Ultrashield Naturale są świetną alternatywą dla tradycyjnego drewna.

Idealne do każdej pory roku

Deski elewacyjne Ultrashield Naturale świetnie radzą sobie z warunkami atomosferycznymi. Ich wchłanialność wody wynosi 0.1%

Zupełnie inny jest również system montażu kompozytowych desek tarasowych oraz desek elewacyjnych. W odróżnieniu od drewna nie stosujemy tutaj widocznych elementów montażowych np. gwoździ i wkrętów. Cały system jest połączony za pomocą niewidocznych klipsów, które są przykręcane bezpośrednio do legarów. Tak więc, deski elewacyjne Ultrashield Naturale są niewiarygodnie łatwe w montażu.

Deski kompozytowe są zdecydowanie wygodniejsze w układaniu niż tradycyjne drewno. Problemem, dla układających taras samodzielnie może być kłopot przy wykończeniu oraz dopasowaniu desek do nietypowych miejsc. Przydadzą się wtedy specjalne narzędzia oraz doświadczenie naszej firmy montażowej.

Gwarantujemy Państwu, że jeśli wybiorą Państwo nasze deski kompozytowe lub deski elewacyjne to będą Państwo z nich zadowoleni, a ich użytkowanie przyniesie wiele radości i nie przysporzy praktycznie żadnych problemów podczas eksploatacji.

W naszej ofercie znajduje się wyłacznie sprawdzony i niezwykle efektowny system elewacyjnych desek kompozytowych – kompozytowe deski elewacyjne Ultrashield Naturale

Kolor TEAK - Ultrashield

Kolor WALNUT - Ultrashield

Kolor LIGHT GRAY - Ultrashield

Przykładowe realizacje

Elewacje i ogrodzenia